Kadra

    

                 Zatrudniamy najlepszych specjalistów w zakresie edukacji przedszkolnej. Młody, prężny i dynamiczny zespół pracuje, aby dzieci miały zapewnioną profesjonalną opiekę. Nasza placówka ma charakter specjalny – sprawujemy opiekę również nad dziećmi niepełnosprawnymi.

 

Wartości, które wyznajemy to:
– Bezpieczeństwo dzieci
– Zdobywanie przez dzieci nowych umiejętności
– Zrównoważony rozwój – fizyczny i umysłowy

 

 

 

 

 

mgr Izabela Krzemińska-Woźniak

Dyrektor ds. Pedagogicznych Przedszkola Twórczego „To Tu”

 

Studia magisterskie z edukacji wczesnoszkolnej ukończyła w Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, gdzie prze 11 lat pracowała jako nauczyciel akademicki na kierunku Pedagogika. Stworzyła w 2008 roku Studio Zabawy i Twórczego Rozwoju „To Tu" by móc zrealizować swoje pedagogiczne ideały, marzenia i pasje. Obecnie kieruje Niepublicznym Przedszkolem Twórczym i Centrum Edukacyjnym „To Tu”. Szczęśliwa mama  Antoniny, Entuzjastka noszenia dzieci w chuście, wszystkiego, co nowe i innowacyjne w pedagogice i nie tylko. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na ludzi i świat. Odważnie zmierza przed siebie, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciągle coś robi, czegoś się uczy i szuka nowych wyzwań. Uwielbia zakupy i remonty. Motto życiowe: „Nowy dzień-nowe możliwości!”

 

 

Mgr Magdalena Nowak – Wlach- Dyrektor placówki 

 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Pedagogika o specjalności  praca socjalna i opiekuńczo wychowawcza oraz studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki a także studium przeciwdziałania przemocy w rodzinie Polskiego Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Ukończona Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i wychowanie Przedszkolne . Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w hostelu Przeciw Przemocy dla Matek i Dzieci oraz  w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi. Prywatnie mama dwóch córeczek. W pracy z dziećmi kieruje się zasadą : im więcej zabawy tym więcej nauki, im więcej uśmiechu tym więcej satysfakcji.


marysia_1


mgr Maria Sojka- Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego- wychowawca 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Pedagogika o specjalności zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Cieszynie na wydziale rytmiki, oligofrenopedagog. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc zajęcia umuzykalniające w cieszyńskich przedszkolach. Pogodna, zawsze uśmiechnięta optymistka o donośnym głosie. Praca z dziećmi jest dla niej niekończąca się przygodą i co dzień nowym wyzwaniem. Uwielbia podróże, pomarańcze i zapach frezji. 

 

 


mgr Sabina Indeka- Surdopedagog, wychowawca 

 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Praca Socjalna i Opiekuńczo-Wychowawcza. W naszym przedszkolu pracuje jako  wychowawca  oraz surdopedagog z zaangażowaniem wspierając pracę wychowawców. Zawsze uśmiechnięta i pomocna, nie rozumie słowa „niemożliwe”. Prywatnie mama  Karolka. Uwielbia dobrą książkę i kino. Czas wolny spędza aktywnie na świeżym powietrzu.

 

 

 


mgr Natalia Faruga - Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego- wychowawca 

 

Absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, na kierunku Pedagogiki o specjalności Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Oligofrenopedagog. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzi wszelkie nowinki związane z technikami plastycznymi, twórczością dzieci, terapią. Każdy przedszkolak jest dla niej motywacją do poszerzania swoich umiejętności: pedagogicznych i terapeutycznych . Uśmiechnięta i pomocna osoba. Prywatnie lubi dobrą książkę,koncerty i rozwija zainteresowania związane z fotografią.

 

 

 Olena Slomchyńska - wychowawca 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  mgr Karolina Mleczko- Nauczyciel Współorganizujący Kształcenie

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z asystentem rodziny oraz pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapia pedagogiczną. Aktualnie w trakcie studiów poyplomowych na kierunku 'Edukacja, rewalidacja i wspomaganie osób z autyzmem i zespołem Aspergera'.

Praca i kontakt z dziećmi daje wiele satysfakcji do dalszego działania i kształcenia się. Uśmiech dzieci powoduje, że dzień staje się lepszy.

Prywatnie ogromny kibic siatkówki, uwielbia czytać książki - im grubsze, tym lepsze. 

Na co dzień pogodna, uśmiechnięta, gotowa na codzienne wyzwania.

 

 

 

 

Ponadto zatrudniamy najlepszych nauczycieli w ramach:
– nauki języka angielskiego,
– rytmikii
– gimanstyki korekcyjnej

- zajęć  Integracji Sensorycznej